arrow

کندل یار

ویژگی که معامله گران را از یکدیگر متمایز می کند، تشخیص نقطه ورود یا خروج از یک معامله است. بسیاری افراد با ساعت ها تحلیل و بررسی برروی این مقوله، پرتفوها و نمادهای مختلفی را پیشنهاد و ارزیابی می کنند؛ اما آیا این تحلیل ها چه قدر قابل اعتمادند؟ کندل؛ با استفاده از هوش مصنوعی و تلفیق آن با ابزارها و اندیکاتورهای متنوع، می تواند بهترین نقاط را با کمترین درصد خطا شناسایی و معرفی کند. .

candleyar
مزایای استفاده از کندل ‌یار
candleyar watermark

مشاهده دورنما و چشم انداز نمادهای موردنظر

candleyar watermark

تحلیل نمادها در کمترین زمان و با بالاترین دقت

candleyar watermark

تحلیل براساس زمانبندی های مختلف

candleyar watermark

نحوه کار با کندل یار

در بخش کندل یار، نمودار تمام نمادها (نمادهای انتخاب شده در دیده بان و نمادهای دیگر) نمایش داده می شود. شما می توانید با ابزارهای موجود در این بخش، به تحلیل پرداخته و وضعیت آینده پورتفو (سبد سرمایه گذاری) خود را پیش بینی کنید. حال برای استفاده از این ویژگی، باید مراحل ذیل را انجام دهید:

candleyar mockup
candleyar watermark

ابتدا در قسمت جست و جو، نمادی که می خواهید بررسی شوند را وارد و یا از قسمت دیده بان من، لیستی از نمادها را انتخاب کنید.

candleyar mockup candleyar watermark candleyar watermark candleyar watermark
candleyar mockup candleyar watermark
candleyar watermark

حال با انتخاب هر نماد، می توانید نمودار کامل قیمتی آن در بازه های زمانی (تایم فریم) مختلف را مشاهده و ارزیابی کنید.

candleyar watermark

در این مرحله می توانید با انتخاب هرکدام از 15 ابزار ارائه شده، نمادها را بصورت تکنیکال تحلیل کنید؛ امواج الیوت، خطوط روند، فیبوناچی و تمامی الگوهای کندل استیکی... شما می توانید با انتخاب هرکدام از اینها، به راحتی اهداف قیمتی و نقاط ورود و خروج را شناسایی کنید.

candleyar mockup
candleyar watermark candleyar watermark candleyar watermark candleyar watermark candleyar watermark candleyar watermark candleyar watermark candleyar watermark
candleyar mockup candleyar watermark candleyar watermark candleyar watermark candleyar watermark candleyar watermark candleyar watermark
candleyar watermark

نمای کلی نمایش داده شده در بالای لیست ابزارها، تحلیل کلی نرم افزار از وضعیت آینده نماد موردنظر است و راهنمای شما برای ورود یا خروج از یک معامله است. پیشنهاد کندل این است که تمام نمادهای سبد سرمایه گذاری خود را، بطور مکرر چک کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را در به موقع ترین زمان ممکن بگیرید.