arrow

خرید و فروش با کندل

امکان خرید و فروش در بهترین نقطه ، شاید از مهمترین ویژگی های مورد نیاز برای کسی باشه که در بازارهای مالی مانند ارزهای دیجیتال فعالیت می کند . اپلیکیشن کندل با توجه به رویکرد تحلیلی ای که دارد و این امکان رو در اختیار شما می گذارد تا بتوانید بهترین نقاط ورود و خروج رو با استفاده از کاربردی ترین ابزارهای اون پیدا کنید، یک راهکار خلاقه دیگر هم بکار گرفته و آن قابلیت اتصال شما به صرافی های خودتون از داخل اپلیکیشن هست . در بخش های زیر سعی می کنیم مرحله به مرحله نحوه استفاده از این امکان رو شرح دهیم .

Sell Buy
در کدام بخش کندل باید صرافی خود را انتخاب کنم؟

کافیست به منو رفته و در بخش اطلاعات کاربری صرافی که در آن اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال می کنید رو انتخاب کنید . در اینجا باید API Key اختصاصی خود را نیز که توسط صرافی در اختیار شما گذاشته شده وارد نمایید .

DideBan mockup
DideBan mockup

در بخش اطلاعات کاربری و زدن دکمه اعمال تغییرات ، با وارد کردن API KEY در همه بخش های اپلیکیشن ارزهایی که توسط صرافی مد نظر شما ساپورت می شود برای شما مشخص می شود .

و با کلیک کردن یا به سمت راست و چپ کشیدن، صفحه خرید و فروش برای شما باز میشود

BuySell mockup
نحوه دریافت API KEY

معمولا هر صرافی در یک بخشی از پلتفرم خودش اقدام به در اختیار گذاشتن API Key به کاربران می کند و این مسیر ها با هم متفاوت است که ما طبق وظیفه مان این مسیر را در خصوص همه همکارانمان (صرافی هایی که در اپ امکان خرید و فروش دارند) به شما آموزش می دهیم .